Vaiko raida - pagalbos vaikui ir šeimai centras
Klausk specialisto: +370 645 44146
Kviečiame į susitikimą

Kviečiame į susitikimą

Apie ABA terapeutę/konsultantę Simoną Vinickaitę:

“Mano kelionė į Taikomosios Elgesio Analizė  (angliškai ABA) pasaulį prasidėjo dar 2009 metais Lietuvoje. Mane sudomino ši unikali metodologija bei darbas su vaikais, turinčiais autizmo spektro sutrikimų. Keliaudama iš vieno vaiko namus į kito supratau, kad Taikomoji Elgesio Analizė tikrai padeda vaikams tapti savarankiškesniems ir palengvina tėvų gyvenimą.

Gyvenimas nubloškė į tolimąją Australiją, tačiau darbo su vaikais nepamiršau: toliau dirbau su privačiais klientais. Nuo 2015 metų pradėjau dirbti ABA terapeute/konsultante Australijos vienintelėje ABA mokykloje bei tyrimų centre – Woodbury Autism Education and Research. Dvejus metus dalyvavau intensyviuose kursuose, kad pagerinčiau savo ABA žinias bei jas panaudočiau ne tik mokykloje Australijoje, bet ir visame pasaulyje. Taip pat pastaruosius metus buvau įtraukta į unikalų Funkcines Komunikacijos tyrimą (Functional Communication Training – FCT).

Šioje mokykloje kasdien taikiau ABA metodologiją, dirbą su individualiais elgesio planais (Behaviour Intervention Plans – BIP), taikiau VB-MAPP metodiką bei mokiau vaikus naudotis ne tik PECS, bet ir kitomis alternatyviomis komunikacijos priemonėmis

Taip pat esu apmokyta paruošti bei konsultuoti ABA terapeutus, sudarinėju individualizuotas programas kitoms šeimoms”.

 

Santechnikas Vilniuje