Vaiko raida - pagalbos vaikui ir šeimai centras
Klausk specialisto: +370 645 44146
Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektas 2019 m.

Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektas 2019 m.

Projektų vertinimo ir atrankos komisija baigė 2019 m. finansavimui pateiktų socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų paraiškų vertinimą. VšĮ “Vaiko raida” skirta 17 604 Eur.

2019 m. siūlomos neįgaliųjų dienos užimtumo veiklos:

- „Mozaika“. Pažintinių funkcijų formavimas – pagrindinių bendrųjų žinių (orientavimosi laike ir aplinkoje, dėmesio valdymo, atminties lavinimo ir kt.), taikomų praktiškai, suteikimas. Skirta negalę turintiems vaikams iki 14 metų.
Susitikimus ves specialioji pedagogė Deimantė Paulė ir kineziterapeutė Dovilė Valatkienė. Veiklos planuojamos kartą per savaitę.

- „Logoritmika“. Saviraiškos ir kūrybiškumo ugdymas tai meninės raiškos, kūrybiškumo, pastabumo, iniciatyvumo, abstraktaus mąstymo, gebėjimo atsipalaiduoti ir teigiamų emocijų ugdymas. Skirta negalę turintiems vaikams iki 14 metų.

Susitikimus ves specialioji pedagogė-logopedė Edita Urbonienė ir neformaliojo ugdymo pedagogė, muzikos mokytoja metodininkė Loreta Cesiulienė. Veiklos planuojamos kartą per savaitę.

-„Renkuosi pats. 14+“. Profesinis konsultavimas ir orientavimas – praktiniai užsiėmimai (profesinių interesų, polinkių, lūkesčių, individualių savybių bei privalumų įvertinimas, informacijos apie darbo rinką suteikimas, supažindinimas su mokymosi, užimtumo ar įsidarbinimo galimybėmis, konsultavimas profesinio tinkamumo, darbo paieškos bei karjeros planavimo, motyvacijos dirbti ir dalyvauti profesinėje reabilitacijoje didinimo klausimais ir kt.), padedantys apsispręsti dėl profesinės veiklos ar darbo paieškos. Išvykos ir apsilankymai ugdymo įstaigose ir darbo vietose. Skirta negalę turintiems vaikams ir jaunuoliams nuo 14 metų.

Susitikimus ves specialioji pedagogė Lina Suško . Veiklos planuojamos kartą per mėnesį.

Daugiau informacijos, užsiėmimų grafikas ir registracija tel. 864544146 arba el. paštu info@vaikoraida.lt

 

Santechnikas Vilniuje