Raida- tai procesas prasidedantis nėštumo laikotarpiu ir trunkantis visą asmens gyvenimą.

VšĮ „ Vaiko raida“ 

Įstaigos uždaviniai:

  • Padėti įveikti vaiko ir jo aplinkos rizikos veiksnius, lemiančius raidos atsilikimą, išvengti antrinių sutrikimų;
  • Skatinti ankstyvą tinkamą vaiko sąveiką su aplinka;
  • Padėti šeimoms ugdyti vaiką;

VšĮ „ Vaiko raida“ įsikūrė 2014 metais. Įstaigoje dirbantis kolektyvas atsakingai ieško geriausių sprendimų  atliepdamas įstaigos tikslą – suteikti visapusišką pagalbą  vaikams, turintiems raidos sutrikimų arba didelę jų tikimybę, bei šių vaikų šeimoms, įtraukiant ne tik vaiką, jo šeimą, bet ir specialistus, susijusias tarnybas, institucijas  ir bendruomenę. Kolektyvas pagal poreikį bendradarbiauja tarpdisciplininiu požiūriu siekiant užtikrinti kokybiškas paslaugas.

Įstaigoje tėvai gali gauti konsultacijas vaikų raidos klausimais, jiems pateikiama išsami informacija apie gydymo ir ugdymo įstaigas, reabilitacijos centrus, paslaugas vaikams ir šeimoms.

Džiaugiamės, kai bendras įstaigos kolektyvo ir tėvų bendradarbiavimas skatina vaikų socialinį ir fizinį tobulėjimą

Įstaigos uždaviniai:

  • Teikti socialinę, emocinę ir kt. paramą šeimoms;
  • Sudaryti sąlygas vaikams komunikuoti su aplinka verbaliniu ir neverbaliniu lygmeniu;
  • Koordinuoti vaiko ir šeimos įtraukimą į integruotą ugdymo sistemą.

Naujienos

Dienos užimtumas

Skelbiame startą Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektui 2020 m. ir kviečiame savo mažuosius draugus į grupines veiklas: – „Logoritmika“. Saviraiškos ir kūrybiškumo ugdymas.Skirta negalią

Skaityti daugiau »

Naujiena

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati

Skaityti daugiau »

Naujiena

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati

Skaityti daugiau »

Nuo 2019 m. sausio 01 d. klientams taikomas 50 Eur vienakartinis laiko rezervavimo mokestis. Juo siekiama skatinti klientus atsakingai planuoti savo laiką bei gerbti dirbančius specialistus.

Klientai, negalintys atvykti sutartu laiku į paskirtą konsultaciją apie pasikeitusias aplinkybes privalo pranešti dirbančiam specialistui ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki užsiėmimo (-ų) pradžios. Jeigu užsiėmimo (-ų) grafiko pakeitimai atsiranda dėl nenumatytų priežasčių, apie tokius pakeitimus privaloma pranešti kuo skubiau, bet ne vėliau kaip valandą iki suplanuoto susitikimo pradžios.

Klientams, nepažeidusiems susitarimo,  laiko rezervavimo mokestis gali būti grąžinamas arba juo padengiamos centre patiriamos išlaidos specialistų konsultacijoms.

Klientams, pažeidus susitarimą, specialistas pasilieka teisę nuskaičiuoti po 10 Eur už kiekvieną neatykimą nuo laiko rezervavimo mokesčio.